top of page
Модуль управління
Модуль управління (МУ)

  Модуль управління (МУ) призначений для обміну даними з інтерфейсними модулями, встановленими в прилад ППКП, по основному та резервному каналу зв'язку RS-485 нижнього рівня. Забезпечує обмін даними з блоками розширення БР1 по основному і резервному каналу зв'язку RS-485 верхнього рівня. Відображає стан системи світлодіодними індикаторами і на дисплеї приладу ППКП, зберігає технологічні константи і налаштування інтерфейсних модулів, встановлених в приладі ППКП та блоку розширення БР1 (за наявності). Зберігає архіви про аварійні ситуації, несправності в системі, спрацьовуванні пожежних сповіщувачів та пристроїв пожежогасіння.

  Здійснює моніторинг вихідної напруги блоку живлення, акумуляторної батареї, наявності вхідної мережевої напруги живлення (220В 50Гц). Контролює заряд акумуляторної батареї приладу ППКП та блоку розширення БР1 (за наявності). Передає напругу обладнання електроживлення приладу ППКП (блоку БР1) до інтерфейсних модулів, встановлених в приладі ППКП (в блоці БР1), і до зовнішніх пристроїв. Видає назовні сигнали "ПОЖЕЖА" і "Несправність" за допомогою двох релейних виходів.

Модуль управління МУ.png
МОПИ
Модуль опитування пожежних сповіщувачів (МОПИ)

   Модуль опитування пожежних сповіщувачів (далі – МОПИ) забезпечує підключення від 1 до 8 пожежних шлейфів. Кількість адресних або безадресних пожежних сповіщувачів в одному пожежному шлейфі може бути від 1 до 32. Керування модулем МОПИ здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня.

   Адреса модуля МОПИ задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МОПИ здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МОПИ постійно контролює обрив і коротке замикання пожежних шлейфів.

Модуль опитування пожежних сповіщувачів
Модуль управління світловими і звуковими оповіщувачами (МСЗУ)

   Модуль управління світловими і звуковими оповіщувачами (далі – МСЗУ) призначений для управління до 6 світловими або звуковими оповіщувачами в режимі пожежної тривоги. Живлення оповіщувачів може здійснюватися як від джерела живлення ППКП, БР1, так і від зовнішнього джерела живлення. Напруга зовнішнього джерела повинна бути (20…28)В. Модуль МСЗУ забезпечує підключення до 8 зовнішніх датчиків контролю з нормально-замкненими або нормально-розімкненими контактами. Керування модулем МСЗУ здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня.

    Адреса модуля МСЗУ задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МСЗУ здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МСЗУ постійно контролює обрив і коротке замикання ліній підключення оповіщувачів, відсутність обривів і короткого замикання ліній підключення датчиків та їх стан.

Модуль управління світловими і звуковими оповіщувачами МСЗУ
МСЗУ
Модуль інтегральний (МИ)

  Модуль інтегральний (далі – МИ) забезпечує підключення від 1 до 4 пожежних шлейфів. Кількість адресних або безадресних пожежних сповіщувачів в одному пожежному шлейфі може бути від 1 до 32. Модуль МИ забезпечує ввімкнення одночасно або послідовно до 2 виконавчих пристроїв пожежогасіння. Модуль МІ має 2 реле з нормально розімкненими контактами, котрі можуть бути використані для комутації технологічного обладнання.  Керування модулем МИ здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня. Модуль МИ забезпечує підключення від 1 до 4 зовнішніх датчиків з нормально-замкненими або нормально-розімкненими контактами.

  Адреса модуля МИ задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МИ здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МИ постійно контролює обрив і коротке замикання пожежного шлейфа, обрив кіл підключення пристроїв пожежогасіння, відсутність обривів обмоток реле і підключення навантажень до їх контактів, обрив і коротке замикання ліній підключення датчиків і їх стан.

   

Модуль інтегральний МИ
МИ
МИУП
Модуль управління виконавчими пристроями пожежогасіння (МИУП)

  Модуль управління виконавчими пристроями пожежогасіння (далі – МИУП) призначений для включення одночасно або послідовно до 4 виконавчих пристроїв пожежогасіння. Включення пристроїв пожежогасіння може здійснюватися від зовнішнього джерела живлення. Напруга зовнішнього джерела повинна бути віл 20 до 28 В. Потужність джерела живлення визначається параметрами та кількістю одночасно включених застосованих виконавчих пристроїв. Максимальний струм сигналу включення виконавчого пристрою, не більше 3А. Модуль МИУП забезпечує підключення до 8 зовнішніх датчиків контролю з нормально-замкненими або нормально-розімкненими контактами. Керування модулем МИУП здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня.

   Адреса модуля МИУП задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МИУП здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МИУП постійно контролює відсутність обривів кіл підключення пристроїв пожежогасіння, відсутність обривів і короткого замикання в лініях підключення датчиків та їх стан.

Модуль управління виконавчими пристроями пожежогасіння МИУП
Модуль релейних виходів (МРВ)

   Модуль релейних виходів (далі – МРВ) має 8 реле з нормально розімкненими контактами, котрі можуть бути використані для комутації технологічного обладнання. Модуль МРВ забезпечує підключення до 8 зовнішніх датчиків контролю з нормально-замкненими або нормально-розімкненими контактами. Керування модулем МРВ здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня.

   Адреса модуля МРВ задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МРВ здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МРВ постійно контролює відсутність обривів обмоток реле і підключення навантажень до їх контактів, відсутність обривів і короткого замикання ліній підключення датчиків та їх стан.

Модуль релейних виходів МРВ
МРВ
Модуль послідовних інтерфейсів (МПИ)

   Модуль послідовних інтерфейсів (далі – МПИ), призначений для підключення різних пристроїв що працюють по інтерфейсу RS-485. Модуль МПИ забезпечує підключення двох ізольованих каналів RS-485. Максимальна кількість пристроїв, яку можна підключити до одного каналу модуля МПИ, не більше 16. Керування модулем МПИ здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня.

  Адреса модуля МПИ задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МПИ здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МПИ постійно контролює справність лінії зв’язку RS-485.

Модуль послідовних інтерфейсів МПИ
МПИ
Модуль вимірювання постійного струму (МИПТ)

   Модуль вимірювання постійного струму (далі – МИПТ) призначений для підключення датчиків контролю параметрів, які працюють по ізольованому інтерфейсу «струмова петля».

Параметри інтерфейсу «струмова петля»:

  •  робочий струм                                                   0-20 мА;

  •  відключення входу при струмові більше             24 мА;

  •  кількість каналів підключення                            4.

  Керування модулем МИПТ здійснюється по основному або резервному каналу зв’язку RS-485 нижнього рівня. Адреса модуля МИПТ задається 5-ти позиційним перемикачем. Живлення модуля МИПТ здійснюється від основної або резервної лінії живлення. В процесі функціонування модуль МИПТ постійно контролює відсутність обривів ліній підключення датчиків і перевищення максимально допустимого струму в інтерфейсі.

Модуль вимірювання постійного струму МИПТ
МИПТ
bottom of page