top of page

27 грудня 2019р. ТОВ «УА-Системи» завершена розробка робочого проекту для ГПУ «Шебелинкагазвидобування» - «Облаштування Ланнівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи керування технологічним процесом Ланнівської УКПГ».

АСУ ТП Ланнівського УКПГ ГПУ Шебелинкагазвидобування

    Проект передбачає:

  • заміну застарілого контрольно-вимірювального обладнання;

  • заміну керованої запірної та регулюючої арматури технологічних апаратів УКПГ;

  • заміну автоматики розпалу та контролю полум’я блоків підігріву теплоносія;

  • реконструкцію вузлів обліку газу власних потреб;

  • улаштування вузлів обліку видобутої вуглеводневої сировини на вхідних шлейфах УКПГ на базі приладів РГ-ОНТ і труб Вентурі;

  • улаштування вузлів обліку факельного газу;

  • заміну засобів технічного забезпечення системи автоматизації: головного контролера системи автоматизації УКПГ, встановлення серверу та автоматизованого робочого місця оператора для зберігання та аналізу значень технологічних параметрів УКПГ.

  При реконструкції системи автоматизації використовується обладнання провідних виробників: SIEMENS, WIKA, KROHNE, SICK MAIHAK, FITOK, Завод «ГОРЕЛТЕХ», КУРС, ОРІОН.

   Побудова вузлів обліку видобутої вуглеводневої сировини на вхідних шлейфах передбачається на базі витратомірів змінного перепаду тиску з трубкою Вентурі та витратомірів-лічильників РГ-ОНТ в залежності від робочих параметрів свердловин.

Побудова вузлів обліку газу власних потреб та факельного газу на базі ультразвукових лічильників КУРС та SICK MAIHAK.

   Система керування УКПГ будується на базі сучасних промислових логічних контролерів SIMATIC S7-1500.

Проект призначений для забезпечення високої надійності та стабільність роботи УКПГ, своєчасного виявлення відхилень робочих параметрів, оперативного реагування на відмови обладнання, підвищення культури виробництва.

bottom of page