top of page

Автоматизація промислових об'єктів

Автоматизация подъёмно-транспортных механизмов
Автоматизация объектов транспорта газа
Автоматизация месторождений газа
Автоматизация объектов электроэнергетики
Парк хранения нефтепродуктов + учёт.jpg
 Розробка схем автоматизації технологічних процесів проміслових об'єктів 

    При проектуванні виробничого об'єкта або прийнятті рішення по автоматизації існуючого об'єкта, замовник, частіше за все, має точне уявлення про особливості технологічного процесу і проблеми, пов'язані з «людським фактором», які планує вирішити за допомогою автоматизаці. При цьому, якщо замовник не має достатнього досвіду автоматизації технологічних процесів, він може схилятися до крайнощів, які зроблять ціну автоматизації неприйнятно високою, або позбавлять автоматизацію ефективності, а саме:
- «автоматизація без компромісів» - замовник намагається зробити свій об'єкт повністю автоматичним, висуває підвищені вимоги до резервування та надійності автоматики, обсягом інформації і т.п. Вимагає встановлювати електронне і механічне обладнання самих відомих світових виробників. Такий підхід викликає надмірні витрати коштів на автоматизацію в зв'язку з чим окупність такої автоматизації в розумні терміни стає сумнівною;
- «затикання дірок» - замовник намагається вирішити установкою автоматики найболючіші проблеми виробництва, при цьому залишаючи комплексні проблеми відсутності автоматики. Такий підхід призводить до низької ефективності автоматизації, коли велика кількість суміжних систем, керованих вручну, призводять до відсутності очікуваного ефекту від впровадження автоматики на критичних виробничих ланцюжках;
- «багато всього за низькою ціною» - замовник намагається використовувати найдешевші засоби автоматизації, щоб отримати повний контроль над технологічним процесом за низькою ціною. Найчастіше, низька надійність найдешевшого обладнання призводить до того, що систему автоматики більше ремонтують, ніж використовують.
      Фахівці UA-Systems мають досвід в автоматизації об'єктів різного рівня складності і вимог до автоматизації. Також мають досвід роботи з обладнанням різних виробників від економ класу до самих відомих брендів, тому здатні запропонувати оптимальний варіант під будь-які вимоги до технологічного процесу, оптимізувати номенклатуру і склад устаткування і розробити збалансовану систему, яка буде вирішувати дійсно гострі проблеми в технологічних процесах, але не буде містити ланки з низьким ефектом при високій ціні.

Виконання проектних робіт

    У зв'язку з тим, що UA-Systems виконує повний спектр робіт по автоматизації технологічних процесів, проектна документація нашої розробки дозволяє не тільки виконати в подальшому виготовлення, монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а й супроводжувати виконані по нашим проектам системи протягом усього часу експлуатації. Виконання проектів відповідно до державних і міжнародних стандартів забезпечує універсальність і єдність підходів до побудови і виробництва систем автоматизації.

Розробка алгоритмів управління та програмного забезпечення для виконання завдань автоматизації

   Маючи великий досвід в сфері автоматизації на об'єктах різних типів і призначення, наші фахівці мали можливість розробляти і знайомитися з великою кількістю технологічних рішень в управлінні технологічними процесами. Якщо замовник не має розроблених алгоритмів роботи обладнання, фахівці нашої фірми можуть розробити алгоритмічне забезпечення управління технологічним обладнанням і технологічними процесами в цілому.
  Розроблені нашими фахівцями алгоритми або алгоритми надані замовником, адаптуються нашими фахівцями для програмування в контролерах, після чого виконується розробка програмного забезпечення контролерів і засобів взаємодії з користувачем (панелей оператора, автоматизованих робочих місць на базі персональних комп'ютерів). Програмне забезпечення контролерів може розроблятися як на засобах розробки виробників контролерів (стандартні мови програмування по IEC 61131-3) так і на стандартних мовах програмування (ANSI C, C ++ і т.п.).
   Програмне забезпечення засобів взаємодії з користувачем розробляються на SCADA за вибором користувача.

Оптимальний підбір електронного обладнання

   Маючи досвід роботи з електронним обладнанням різних виробників, наші фахівці в змозі запропонувати оптимальні варіанти контролерних та іншого обладнання, які забезпечать необхідну надійність і продуктивність системи за розумною ціною.

Виконання монтажних і пусконалагоджувальних робіт

  UA-Systems виконує повний перелік монтажних і пусконалагоджувальних робіт. Контроль якості документації та виробництва, дозволяє мінімізувати терміни виконання робіт і звести до мінімуму кількість відмов обладнання під час експлуатації системи автоматизації.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, послуги з модернізації і розширення функцій, які виконуються системою автоматизації

   UA-Systems виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування систем автоматизації нашого виробництва. Завдяки якісному документуванню виробництва і обслуговування систем автоматизації, наявності всього необхідного метрологічного і монтажного обладнання та досвіду наших фахівців, ми в змозі підтримувати високий рівень якості цих робіт. Ми можемо виконати модернізацію і розширення функцій системи автоматизації як модифікації програмного забезпечення, так і заміною певних засобів автоматизації.

bottom of page