top of page

  Компоненти системи адресної пожежної сигналізації «Парус» успішно пройшли періодичні і сертифікаційні випробування в акредитованому випробувальному центрі ТОВ «Росток-ВЦ» (атестат акредитації від 01.08.2017 р. № 2Н416).

   Сповіщувачі пожежні димові, теплові і ручні адресні, що входять до складу САПС «Парус», перед проведенням сертифікаційних випробувань зазнали конструктивних змін, які покращили їх експлуатаційні якості, надійність і стабільність роботи, а також суттєво знизили їх вартість.

     Виробництво сповіщувачів старої конструкції з 2019 року зупинено.

   Сповіщувачі нової конструкції сумісні з САПС «Парус» попередніх років випуску, а після запуску виробництва приймально-контрольних пожежних приладів САПС «Парус» нової конструкції нададуть можливість їх застосування в кільцевих шлейфах з максимальною кількістю сповіщувачів до 128.

    За результатами випробувань і обстеження виробництва ТОВ «УА-Системи» Державним центром сертифікації ДСНС України (атестат про акредитацію від 22.10.2018 р. № 1О206) продовжено термін дії сертифікатів відповідності компонентів САПС «Парус» вимогам стандартів, дотримання яких є обов’язковим для систем пожежної сигналізації згідно з ДБН В.2.5-56:2014, до 4 березня 2023 року.

   В зв’язку з отриманням сертифікатів відповідності ТОВ «УА-Системи» повідомляє, що компоненти САПС «Парус» можуть і надалі застосовуватись при проектуванні, монтуванні і експлуатації систем протипожежного захисту, як обладнання, що сертифіковане відповідно до вимог п. 7 розділу I Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених Наказом МВС України від 30.12.2014 № 1417 і зареєстрованих МЮ України 05.03.2015 р. за № 252.26697.

 

Сертифікат відповідності САПС ПАРУС - ППКП
Сертифікат відповідності САПС ПАРУС - ИАД
Сертифікат відповідності САПС ПАРУС - МПИ
Сертифікат відповідності САПС ПАРУС- ИАТ
Сертифікат відповідності САПС ПАРУС -ИАР
Додаток до Сертифікату відповідності САПС ПАРУС
bottom of page