top of page
Моделювання гідрогеологічних процесів  

   Processing Modflow - це спеціалізований інструмент, який використовується гідрогеологами усього світу і в тому числі фахівцями UA-Systems для створення докладних моделей потоку підземних вод з метою відображення складної гідродинамічної і гідрохімічний інформації в більш доступній формі.

   Processing Modflow пропонує широкий спектр функцій і включає в себе безліч компонентів, кожен з яких призначений для виконання певних операцій. Додаток дозволяє використовувати моделі, створені за допомогою численних тривимірних версій MODFLOW, включаючи MODFLOW-96, MODFLOW-2000, MODFLOW-2005 і MODFLOW-NWT. Обробка Modflow включає в себе широкий спектр файлів моделювання і пакетів, розроблених, щоб вирішувати різні завдання. До них відносяться MT3DMS, SEAWAT, RT3D, PHT3D і PEST.

  • MT3DMS - це модульна тривимірна транспортна модель, яка використовується для моделювання адвекции, дисперсії і хімічних реакцій.

  • SEAWAT - програма для моделювання тривимірного потоку ґрунтових вод із змінною щільністю.

  • RT3D - це транспортна модель, заснована на MT3DMS, яка допомагає моделювати різні сценарії.

  • PHT3D є багатокомпонентною транспортною моделлю для тривимірного реактивного потоку в насичених пористих середовищах. PHT3D являє собою комбінацію MT3DMS і PHREEQC-2. Компонент PHREEQC дозволяє моделювати різні низькотемпературні водні геохімічні реакції.

  • PEST - це пакет, призначений для оцінки параметрів і аналізу невизначеності в комп'ютерних моделях, дозволяє проводити калібрування моделі.

  UA-Systems активно використовує моделювання гідрогеологічних процесів з використанням Modflow для розрахунку запасів підземних вод, прогнозування розтікання золоотвалов і хвостосховищ, розрахунків водозниження і фільтраційних завіс.​

Моделювання гідрогеологічних процесів з Processing Modflow
bottom of page