top of page

Перемога в тендері

В березні цього року наша компанія перемогла в тендері UA-2023-01-30-004906-a КП "Верхівцевське житлово - комунальне господарство Верхівцевської міської ради" на виготовлення та поставку шафи керування 4-ма насосами потужністю до 4.0 кВт з GPRS-диспетчеризацією.

12 червня шафа була поставлена на комунальне підприємство. Згідно технічним вимогам шафа ШКН має два режими роботи, при яких керування насосами може здійснюватися або в автоматичному режимі, або вручну. Забезпечує захист насосів від можливих аварійних режимів. За допомогою чотирьох основних меню панелі оператора можна отримати всю інформацію про функціонування системи, задавати необхідну продуктивність роботи насосної установки у відсотках та параметри тиску. Крім того реалізована функція передачі всієї інформації через GPRS-модем за протоколами Modbus TCP. Інформацію можна отримати за допомогою мобільного телефона, планшета, комп’ютера через SMS або сповіщення в додатку Telegram.
Після установки шафи спеціалістами компанії були виконані пусконалогоджувальні роботи, після чого обладнання було прийнято представниками замовника.

bottom of page