top of page
04.12.2019 підписан акт «Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту «Технічне переоснащення системи пожежної сигналізації та оповіщення людей про пожежу будівлі за адресою: м. Київ, вул. Будівельників, 25»
2.jpg

Згідно з ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Код ДК 016:2010:2010: 71.12.12-00.00 Послуги інженерні щодо проектів будівель). Предмет договору: Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту ««Технічне переоснащення системи пожежної сигналізації та оповіщення людей про пожежу будівлі за адресою: м. Київ, вул. Будівельників, 25».

Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Склад виконаних робіт:

У 2019 році ТОВ «УА-СИСТЕМИ» виконано роботи з проектування технічного переоснащення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, в будівлі адмінкорпусу КП “Київтеплоенерго” за адресою: м. Київ, вул. Будівельників, 25.

Фахівцями ТОВ “УА-СИСТЕМИ” иконано ряд робіт: передпроектне обстеження об’єкту, скаладання та затвердження замовником завдання на проектування, розробка розділів системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, розробка кошторисної частини проектної документації, узгодження документації з замовником, отриманя експертного звіту. При побудові системи протипожежного захисту було підібрано сучасне, надійне обладнання, яке має сертифікати, дійсні на території України (САПС «ПАРУС» - виробник ТОВ «УА-СИСТЕМИ», система “ВЕЛЛЕЗ” - виробник НПП “Електроприлад” та інші).

Уся документація виконана з урахування вимог діючої нормативної документації, на підтвердження чого проектувальник отпримав позитивний експертний звіт (експертиза по усім напрямам в ДП «УКРДЕЖРБУДЕКСПЕРТИЗА», м.Київ).

bottom of page