top of page
Шафа управління засувками
Шафа управління засувками UA-Systems
Шафа управління засувками UA-Systems
Шафа управління засувками UA-Systems

         Призначення

 

  Шафа управління засувками (ШУЗ) призначений для реалізації функцій відкривання, закривання, контролю стану, захисту засувок і клапанів, керованих електроприводами в режимах місцевого та дистанційного керування.

  ШУЗ використовується в складі систем водопостачання, пожежогасіння, опалення та вентиляції для автоматичного і ручного управління однофазними і трифазними електроприводами засувок.

  ШУЗ є уніфікованим комплектним пристроєм і підходить для управління запірної та регулюючої арматурою.

   ШУЗ забезпечує управління від 1 до 5 засувок в залежності від потужності двигунів актуаторов.

            Функції

 

   ШУЗ виконує наступні функції:

  1. захист електродвігателяей актуаторов засувок і клапанів від коротких замикань, струмових перевантажень;

  2.  вибір режиму роботи ШУЗ: «ручний» - місцеве управління виконується з кнопок "Відкрити", "Закрити", "Стоп" на передній панелі шафи; «дистанційний» - забезпечується згідно комбінації керуючих сигналів; «відключений» - управління заблоковано, контактори приводів / актуаторов засувок знеструмлені; 

  3. індикація роботи системи ( "Наявність напруги", "Відкрито", "Закрито", "Аварія", "заклинило" "Робота в авт / ручні режимах") на лицьовій панелі і можливість формування сигналів для передачі в диспетчерський пункт ( "сухі контакти "), контроль положення кінцевих вимикачів;

  4. автоматичний вибір резервного введення живлення (для варіанту з двома вводами живлення);

  5. контроль наявності електроживлення на вводі (вводах) мережі.

  В основу алгоритму ШУЗ закладена релейний логіка управління, яка забезпечує необхідний функціонал. Управління електродвигунами засувок виконується через магнітний контактор. Можливо управління з використанням інтерфейсу RS-485, RS-232 по протоколу MODBUS. Індикатори стану і органи управління розташовані на лицьовій стороні ШУЗ. Залежно від напрямку введення кабелю в підставі або даху корпусу або передбачаються кабельні вводи для підключення зовнішніх ланцюгів.

  Для використання спільно з ШУЗ засувки повинні бути укомплектовані:

• актуатором (приводом);

• кінцевими вимикачами положень «відкрито», «закрито».

 При наявності контактів, що сигналізують перевантаження по моменту  («заклинило») або перегрів вони можуть бути включені в ланцюг блокування подачі живлення на двигун актуатора.

bottom of page