top of page
Витратомір-лічильник ультразвуковий UFC
Витратомір-лічильник ультразвуковий UFC

  Витратомір-лічильник ультразвуковий застосовуються для вимірювання швидкості потоку, інтервалів часу і обчислення об'ємної витрати і об'єму рідин, що протікають в повністю заповнених трубопроводах в прямому і зворотному напрямках.             Кожен канал лічильника UFC є повністю автономним і може використовуватися для проведення вимірювань в окремому трубопроводі. Результати вимірювань по кожному каналу архівуються в незалежній пам'яті. Допускається використання лічильника для проведення вимірювань на одному трубопроводі з підвищеною точністю. У лічильнику може бути налаштований додатковий (комбінаційний) канал для спільної обробки результатів вимірювань, отриманих по двох каналах.

Технічні характеристики

   Лічильник вимірює швидкість потоку рідини і тимчасові інтервали (за допомогою вбудованого годинника). Залежно від напрямку потоку, швидкість має знак «+» або «-». Діапазон вимірюваних швидкостей потоку 0,1 - 6 м / с. У діапазоні швидкостей від 0 до 0,1 м / с лічильники виконують вимірювання, похибка яких не нормується. Об'ємну витрату лічильник обчислює кожну секунду, як добуток виміряної швидкості потоку і внутрішнього поперечного перерізу трубопроводу.

   При використанні накладних ПЕА внутрішній діаметр (D) може бути від 0,07 до 1,6 м; врізного - від 0,025 до 1,6 м. Діапазон вимірюваних витрат лічильника при фіксованому D - 60: 1 (від 1,66 до 100% максимальної витрати). Обсяг рідини, що пройшла через трубопровід протягом заданого інтервалу часу, лічильник обчислює інтеграцією щосекундних витрат. Для кожної години (доби, місяця, року) по кожному каналу обчислюється годинний (добовий, місячний, річний) обсяг рідини, що пройшов через трубопровід. Щомиті фіксується інтегральний обсяг (наростаючим підсумком за час експлуатації лічильника). Налаштування лічильників виконується або в автономному режимі (оператор управляє лічильником через вбудовану клавіатуру), або під управлінням ЕОМ. Результати вимірювань відображаються на показовому пристрої, реєструються в пам'яті лічильника у вигляді архіву і можуть бути віддані в АСУ по інтерфейсу RS232 / RS485.

bottom of page